Reference zákazníků

Dobrý den,

jsem zdravotní sestra u praktického lékaře kde nepracuji zde zas tak dlouho a občas mám problémy se správným předpisem inko pomůcek. Vždy když společnosti Medimat zavolám, ochotně vždy pomohou a já mám pak klidné svědomí.

Musím opravdu pochválit společnost MEDIMAT za vždy pozitivní přístup.

Zejména pak velká pochvala a dík Mgr. Zuzaně Jelšíkové, která je vždy vstřícná a ochotná pomoci v řešení problémů.

Vždy poradí a pomůže, pokaždé okamžitě. Myslím, že je to odbornice na pravém místě. Ráda s ní jednám. Vlastně s kýmkoliv z Medimatu.

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala Vaší zaměstnankyni sestřičce Tereze Kobrlové, za její odborný a hezký přístup při každém mém ošetření, (při příchodu z nemocnice a v dalších dnech).

Děkuji za předání poděkování a uznání její práce, příjemné dny, s pozdravem

Vážené vedení firmy,

můj tatínek Josef Hruška v létě 2021 onemocněl rakovinou konečníku. Po několika náročných operacích a následné onkologické léčbě, jsme kontaktovali vás, firmu Medimat inko s.r.o. s žádostí o pomoc s dodávkou a edukací stomických pomůcek. Právě včasná stomie neboli vývod tatínkovi zachránila život.

V oblastní nemocnici tatínek sice dostal kontakt na stomickou místní sestřičku a „ukázku“ jak se stomií pracovat, ale postrádal bohužel jakoukoli empatii a lidský přístup.

Právě až po návštěvě vaší sestřičky Terezy Kobrlové, kdy její edukace (byl to koncert) velice pozitivně zapůsobila na psychiku tatínka, která má dle mého osobního názoru velmi vysoký podíl na uzdravení a zžití se s „pytlíkem“.

Velký dík patří také obchodní zástupkyni Mgr.Zuzaně Jelšíkové, která vždy ráda a s velkou ochotou poradí a zajistí včasné dodání stomických pomůcek.

Tatínek vede nyní velmi kvalitní život, zjistil, že vývod není překážkou v žádné z jeho činnosti. Dokonce i plavání, které tak miluje a právě díky kvalitním stomickým pomůckám a vzdělání, jak se stomií pracovat, se může nyní koupat bez omezení.

S velkým uznáním a vděčností k vaší práci

Dobrý den,

pracuji ve VN Olomouc na chirurgickém oddělení jako staniční setra. Letos jsem začala spolupracovat s Vaší stomickou sestrou paní Evou Spurnou. Spolupráce je výborná!

Minulý týden na našem oddělení ležel pan H., kterému v lednu s nově vytvořenou stomií pomáhala. Pán byl s prací paní Spurné velmi spokojený a také si pochvaloval její lidský přístup. 

 

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Dobrý den, paní Vodrážková,

dovolte mi, abych vyjádřila své poděkování nad vstřícností a ochotou všech Vašich pracovnic, se kterými se běžný zákazník setkává na telefonu. Vaše služby jsou skutečně nebývalé a velice za ně děkujeme. Věřím, že najdete cestu, jak toto poděkování předat i majitelům firmy i kolegyním, které tento kvalitní servis zajišťují.

Přeji, aby se Vám dařilo, s pozdravem

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat za skvělý klientský přístup , který věnujete mé mamince Ivaně Ch. z (adresa bydliště). Je to o velké ochotě, maminka je již paní v letech a kdykoli zavolá, jste velmi vstřícní a ochotní poradit. Balík s inkontinenčními pomůckami je vždy brzy vypraven a čeho si velmi cením je lidský přístup, což je velká deviza. Máte ochotné a vstřícné zaměstnance. Je to velká pomoc a já Vám za ni tímto opravdu moc DĚKUJI.

Přeji Vám vše dobré a ať se Vám jako firmě daří.

Dobrý den,

chtěla bych cestou naší ordinace moc pochválit vaši zaměstnankyni, paní Simonu Jelšíkovou, za její ochotu a velmi vstřícný přístup. Vždy vše vyřeší s rychlostí a ochotou.

Je moc šikovná, to jen, abyste o tom věděl 🙂

Dobrý den, pane Jelšíku,

necelý rok jsem v kontaktu se stomickou sestřičkou Denisou Ungrmanovou. Musím se přiznat, že za dva roky jsem toho ve zdravotnických zařízeních absolvovala docela hodně. A tak jsem neskutečně vděčná za fajn personál, který není samozřejmostí.

Paní Ungrmanová je vždy neskutečně milá, vstřícná, ochotná, nakažlivě pozitivně naladěná, při rozhovoru s ní nemám pocit, že ji zdržuji… Nebojím se říct, že v dnešní době jde o úplně od nadstandardní jednání.

A tak jsem cítila potřebu přímo Vám poděkovat za sestřičku, za skvělý servis pomůcek…Děkuji! Přeji hodně spokojených klientů a radosti z jistě náročné práce.

Dobrý den.

Nevím, jak začít. Moje manželka, paní Helena Z., musela být po dvou dnech narychlo převezena rychlou záchrannou službou do nemocnice v Děčíně, kde musela být ihned operována. Ošetřujícím lékařem v Děčíně jsem byl informován, že to byla otázka dvou hodin a mohlo být pozdě.

Operace se ale zdařila a žena žije, má však vývod. Obvodní lékařkou mi bylo sděleno, že se dostaví stomická sestra, která ženě ukáže, jak se v léčbě dále postupuje. A tím jsem se dostal k tomu, proč Vám píši. Přijela paní Tereza Kobrlová z Jablonce nad Nisou. Vážený pane, já jsem více než 10 let jezdil jako řidič záchranné služby v Děčíně. Ale nikdy jsem nepotkal tak milou a sympatickou osobu jako je paní Tereza Kobrlová. Její přístup k pacientovi je nejen vysoce odborně profesionální, ale i vystupování a chování, včetně lidského přístupu k pacientovi, je úžasný. Moje žena byla po provedené operaci a následnému zjištění, že má vývod, naprosto psychicky na dně. Ale již po první návštěvě a ošetření a více než hodinovém rozhovoru s paní Kobrlovou pookřála na těle i na duši. Cokoli žena potřebovala, jmenovaná paní s naprostou samozřejmostí a teplým lidským přístupem, a i slovem zařídila. Pokud vím, žena se na ni i několikrát obrátila i telefonicky a vždy byla naprosto spokojena. Její stav se rapidně zlepšil.

Nejsem zastáncem nějakých chvalozpěvů na zdravotní personál, ale přístup paní Kobrlové je jedním slovem úžasný. Proto jsem se rozhodl Vám napsat a svým jménem, a hlavně jménem manželky, vyslovit paní Kobrlové, ale i Vám, upřímné poděkování. Protože s takto ochotnou zdravotní sestrou jsem se ještě nesetkal a budu velice rád, když ji o tomto budete informovat.

Dobrý den,

chtěla bych vyslovit velkou pochvalu paní V.Jedličkové.
Spolupráce s paní Jedličkovou je naprosto vynikající.

Děkuji a přeji krásný den.

ePoukaz můžete uplatnit i přes formulář níže. Stačí si vybrat, zda vložíte číslo ePoukazu nebo nahrajete QR kód. Objednávku zpracujeme a pomůcky vám doručíme.