Reference zákazníků

Dobrý den, pane Jelšíku,

necelý rok jsem v kontaktu se stomickou sestřičkou Denisou Ungrmanovou. Musím se přiznat, že za dva roky jsem toho ve zdravotnických zařízeních absolvovala docela hodně. A tak jsem neskutečně vděčná za fajn personál, který není samozřejmostí.

Paní Ungrmanová je vždy neskutečně milá, vstřícná, ochotná, nakažlivě pozitivně naladěná, při rozhovoru s ní nemám pocit, že ji zdržuji… Nebojím se říct, že v dnešní době jde o úplně od nadstandardní jednání.

A tak jsem cítila potřebu přímo Vám poděkovat za sestřičku, za skvělý servis pomůcek…Děkuji! Přeji hodně spokojených klientů a radosti z jistě náročné práce.

Dobrý den.

Nevím, jak začít. Moje manželka, paní Helena Z., musela být po dvou dnech narychlo převezena rychlou záchrannou službou do nemocnice v Děčíně, kde musela být ihned operována. Ošetřujícím lékařem v Děčíně jsem byl informován, že to byla otázka dvou hodin a mohlo být pozdě.

Operace se ale zdařila a žena žije, má však vývod. Obvodní lékařkou mi bylo sděleno, že se dostaví stomická sestra, která ženě ukáže, jak se v léčbě dále postupuje. A tím jsem se dostal k tomu, proč Vám píši. Přijela paní Tereza Kobrlová z Jablonce nad Nisou. Vážený pane, já jsem více než 10 let jezdil jako řidič záchranné služby v Děčíně. Ale nikdy jsem nepotkal tak milou a sympatickou osobu jako je paní Tereza Kobrlová. Její přístup k pacientovi je nejen vysoce odborně profesionální, ale i vystupování a chování, včetně lidského přístupu k pacientovi, je úžasný. Moje žena byla po provedené operaci a následnému zjištění, že má vývod, naprosto psychicky na dně. Ale již po první návštěvě a ošetření a více než hodinovém rozhovoru s paní Kobrlovou pookřála na těle i na duši. Cokoli žena potřebovala, jmenovaná paní s naprostou samozřejmostí a teplým lidským přístupem, a i slovem zařídila. Pokud vím, žena se na ni i několikrát obrátila i telefonicky a vždy byla naprosto spokojena. Její stav se rapidně zlepšil.

Nejsem zastáncem nějakých chvalozpěvů na zdravotní personál, ale přístup paní Kobrlové je jedním slovem úžasný. Proto jsem se rozhodl Vám napsat a svým jménem, a hlavně jménem manželky, vyslovit paní Kobrlové, ale i Vám, upřímné poděkování. Protože s takto ochotnou zdravotní sestrou jsem se ještě nesetkal a budu velice rád, když ji o tomto budete informovat.

Dobrý den,

chtěla bych vyslovit velkou pochvalu paní V.Jedličkové.
Spolupráce s paní Jedličkovou je naprosto vynikající.

Děkuji a přeji krásný den.

ePoukaz můžete uplatnit i přes formulář níže. Stačí si vybrat, zda vložíte číslo ePoukazu nebo nahrajete QR kód. Objednávku zpracujeme a pomůcky vám doručíme.